wo 22 mei 2019
20.30
Corrie van Binsbergen, Club 100 3.0
Amsterdam, Zaal 100
Corrie van Binsbergen

wo 22 mei 2019
20.30
Harmen Fraanje & Anton Goudsmit
Amsterdam, Roode Bioscoop
Anton Goudsmit

wo 22 mei 2019
20.15
Klaartje van Veldhoven en Bert van den Brink
Zoetermeer, De Regenboog
Bert van den Brink

wo 22 mei 2019
20.30
FAY CLAASSEN PRESENTEERT ‘EEN AVOND VOOR BOB HAGEN’
Amsterdam, Bimhuis
Bart van Lier
Fay Claassen
Hermine Deurloo
John Engels

do 23 mei 2019
14.30
Frits Landesbergen
Zandvoort, Jazz In Zandvoort, Gebouw De Krocht
Frits Landesbergen

vr 24 mei 2019
20.00
Tony Overwater, De onzichtbare steden
Leiden, Sijthoff Cultuur
Tony Overwater

vr 24 mei 2019
17.00
Arthur Heuwekemeijer group met Joris Teepe
Hoofddorp, Take Off Festival
Joris Teepe

vr 24 mei 2019
20.00
Rob en Sebastiaan van Bavel ‘Quatre-mains’
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Sint Aegtenkapel
Rob van Bavel

vr 24 mei 2019
22.30
Django Tribute | Peter Beets, Mozes Rosenberg, Julia Philippens & Antonio Serrano (ESP)
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Groenmarkt
Peter Beets

vr 24 mei 2019
tba
Crooners Night Club: met Round Midnight Orchestra ft. Thom Hoorweg & Jeffrey Spalburg
Amersfoort, De Flint
Ben van den Dungen
Izaline Calister
Marius Beets
Peter Beets

vr 24 mei 2019
21.45
Fay Claassen & Band
Hoofddorp, De Meerse, TAKE OFF Music Event 2019
Fay Claassen

vr 24 mei 2019
21.15
Paul van Kemenade Hammond Sandwich
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Lieve Vrouwenkerkhof
Paul van Kemenade

za 25 mei 2019
22.45
hakir Khan & Anubrata Chatterjee (IND) meet Van den Dungen & Svasek
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Sint Aegtenkapel
Ben van den Dungen

za 25 mei 2019
tba
Jasper van 't Hof met Pili Pili featuring Izaline Calister
Amersfoort Jazz, LIeve Vrouwenkerkhof
Izaline Calister
Jasper van 't Hof

za 25 mei 2019
tba
Spanish Harlem
Hoofddorp, De Meerse
Lucas van Merwijk

za 25 mei 2019
19.45
De Raad van Toezicht ft. Anton Goudsmit
Amersfoort, Jazz Festival
Anton Goudsmit

za 25 mei 2019
20.30
Miguel Sucasas quartet met Joris Teepe
Den Haag, Brody's
Joris Teepe

za 25 mei 2019
20.30
ICP Orchestra + De Waterlandse Harmonie
Amsterdam, Bimhuis
Ab Baars
Ernst Glerum
Guus Janssen
Han Bennink
Michael Moore
Wolter Wierbos

za 25 mei 2019
20.00
Tony Overwater, De onzichtbare steden
Leiden, Sijthoff Cultuur
Tony Overwater

za 25 mei 2019
tba
De Kunst van het Trio | Rembrandt Frerichs Trio
Den Haag, Mauritshuis
Tony Overwater

za 25 mei 2019
12.00
Jasper van ‘t Hof, Kika Sprangers & Izaline Calister Langestraat: De Nieuwe Galukken
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Sint Joriskerk
Izaline Calister
Jasper van 't Hof

za 25 mei 2019
14.00
Oene van Geel & Jacob Lekkerkerker
Amersfoort Jazz Heritage Walks.
Oene van Geel

za 25 mei 2019
14.00
Margriet Sjoerdsma / ODELION ft. Jeroen van Vliet & Vera van der Bie
Amersfoort Jazz Heritage Walks.
Jeroen van Vliet

za 25 mei 2019
21.30
Jasper van ‘t Hof / Pili Pili
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Lieve Vrouwenkerkhof
Jasper van 't Hof

za 25 mei 2019
23.15
Peter Beets & Henk Meutgeert NJO ft. Deborah Brown & Georgie Fame
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Hof Main Stage
Henk Meutgeert
Peter Beets

za 25 mei 2019
14.00
Bert van den Brink & Bart van Lier
Amersfoort Jazz Heritage Walks.
Bart van Lier
Bert van den Brink

zo 26 mei 2019
tba
Mete Erker & Jeroen van Vliet | cd-presentatie PLUIS
Het Waar, Groningen, Galerie Waarkunst
Jeroen van Vliet

zo 26 mei 2019
14.15
Ack van Rooijen & Juraj Stanik
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Sint Aegtenkapel
Ack van Rooyen

zo 26 mei 2019
15.00
Eric Vloeimans en Juan Pablo Dobal
Holysloot (Amsterdam Noord), Witte Kerkje
Eric Vloeimans

zo 26 mei 2019
tba
Corrie van Binsbergen: JOKE HERMSEN - TIJD & MELANCHOLIE
Groningen
Corrie van Binsbergen

zo 26 mei 2019
16.15
Beets Brothers Electric Band ft. Ruud Breuls & Koh Mr.Saxman (THA)
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Groenmarkt
Peter Beets

zo 26 mei 2019
12.45
Jasper van 't Hof solo
Amersfoort, Four Days Of World Jazz, Sint Aegtenkapel
Jasper van 't Hof

wo 29 mei 2019
20.00
Montis, Goudsmit & Directie
Delft, Just Jazz
Anton Goudsmit

vr 31 mei 2019
20.00
Eric Vloeimans met Juan Pablo Dobal,
Sommelsdijk, Hofstede Lust en Lasst
Eric Vloeimans

za 1 jun 2019
20.30
ANDERSON BENNINK GLERUM VAN KEMENADE
Rotterdam, Lantarenvenster
Ernst Glerum
Han Bennink
Paul van Kemenade

za 1 jun 2019
tba
Dulfer Plays Blues
Grootschermer, beeldentuin Nic Jonk
Hans Dulfer

za 1 jun 2019
20.15
Eric Vloeimans met Juan Pablo Dobal,
Oldeberkoop, Le Brocope
Eric Vloeimans

za 1 jun 2019
tba
Anton Goudsmit & Cyril Directie
Den Haag, Kaderock Festival
Anton Goudsmit

zo 2 jun 2019
20.30
Celfax en Eric Vloeimans
Bloemendaal, Openluchttheater Caprera
Eric Vloeimans

zo 2 jun 2019
tba
Kohashi - Overwater - Verploegen
Oosterbeek, Filmhuis
Tony Overwater

wo 5 jun 2019
16.00
De Ontspoking met muziek van Martin Fondse
Breda, Chassé Theater
Martin Fondse

do 6 jun 2019
21.30
Anton Goudsmit te gast bij Robert Koemans
Rotterdam, Schouwburg
Anton Goudsmit

vr 7 jun 2019
15.00
Joris Teepe Trio
Amsterdam, Red Light Festival
Anton Goudsmit
John Engels
Joris Teepe

za 8 jun 2019
20.15
Michiel Borstlap – Memory of Enchantment
Amsterdam, De Waalse Kerk
Michiel Borstlap

za 8 jun 2019
17.00
Tony Overwater solo
Rotterdam, Dutch Double Bass Festival
Tony Overwater

za 8 jun 2019
tba
Eric Vloeimans met Gatecrash
Den Bosch, Jazz In Juketown
Eric Vloeimans

za 8 jun 2019
16.00
Arthur Heuwekemeijer group met Joris Teepe
Amsterdam, Red Light Festival
Joris Teepe

zo 9 jun 2019
14.00
Arthur Heuwekemeijer group met Joris Teepe
Amsterdam, Red Light Festival
Joris Teepe

zo 9 jun 2019
12.00
Eric Vloeimans met Hayo Boerema
Den Bosch, Grote Kerk
Eric Vloeimans

vr 14 jun 2019
20.30
Erc Vloeimans met Egbert Derix
Zuid Beveland
Eric Vloeimans

vr 14 jun 2019
20.30
Dutch Jazz Collective + Benjamin Herman
Rotterdam, Club Doelen
Benjamin Herman

za 15 jun 2019
tba
Doek Collective
Amsterdam, Bimhuis, Doek Festival
Eric Boeren
Michael Moore
Wilbert de Joode
Wolter Wierbos

za 15 jun 2019
tba
Tineke Postma
Zuidhorn, Jazz te Gast
Tineke Postma

za 15 jun 2019
20.00
Yuri Honing en zijn Acoustic Quartet
Zwolle, Fundatie Summerstage
Yuri Honing

vr 21 jun 2019
20.30
JAZZ ORCHESTRA OF THE CONCERTGEBOUW + FRANCIEN VAN TUINEN & TINEKE POSTMA
Amsterdam, Bimhuis
Tineke Postma

za 22 jun 2019
20.00
Sax Meets Organ (Dick de Graaf en Hayo Boerema)
Rotterdam Hillegersberg, Hillegondakerk
Dick de Graaf

zo 23 jun 2019
16.15
Eric Vloeimans met Licks and Brains
Schiedam, Julianapark
Eric Vloeimans

wo 26 jun 2019
20.30
LO-LANDERS FEAT. OENE VAN GEEL, MARK HAANSTRA, FRASIER FIFIELD
Amsterdam, Bimhuis
Oene van Geel

wo 26 jun 2019
20.15
Juan Pablo Dobal & Eric Vloeimans
Austerlitz, Beauforthuis
Eric Vloeimans

vr 28 jun 2019
tba
Yoga in Concert
Terschelling, Campeerterrein De Kooi
Jan Kuiper

zo 30 jun 2019
tba
Enrique Firpi's ‘TOCAR’ Featuring Izaline Calister
Haps, De Steenakker
Izaline Calister

zo 30 jun 2019
15.00
Hermine Deurloo met Codarts studenten
Rotterdam, Cafe Timmer, Historische Jazzroute
Hermine Deurloo

zo 30 jun 2019
13.00
Benjamin Herman
Rotterdam, Leuvehoofd, Historische Jazzroute
Benjamin Herman

di 2 jul 2019
tba
Children’s concert ‘Trapperdetrap’ Izaline Calister with Thijs Borsten
Amsterdam, Concertgebouw
Izaline Calister

wo 3 jul 2019
tba
Children’s concert ‘Trapperdetrap’ Izaline Calister with Thijs Borsten
Amsterdam, Concertgebouw
Izaline Calister

vr 5 jul 2019
20.00
Muziek uit Middeleeuwen, Renaissance en Barok
Rotterdam Hillegersberg, Hillegondakerk
Dick de Graaf

vr 5 jul 2019
tba
Drums United
Den Haag, Summertime festival
Lucas van Merwijk

za 6 jul 2019
20.00
Muziek uit de late jaren vijftig met o.a. Hayo Boerema, de Turkse jazzzangeres Meric Calisan, pianovirtuoos Loran Witteveen en Dick de Graaf
Rotterdam, Goede Herderkerk
Dick de Graaf

zo 7 jul 2019
tba
Mete Erker & Jeroen van Vliet | cd-presentatie PLUIS
Rotterdam, De Machinist
Jeroen van Vliet

zo 7 jul 2019
20.00
Nu-jazz, met electronisch componist René Uijlenhoet en drummer Jimmi Hueting. Plus de jonge Chinese jazzzangeres Xiaoman Chan
Rotterdam, Fonteinkerk
Dick de Graaf

zo 21 jul 2019
tba
Yoga in Concert
Blaricum, Happy Spirit Days
Jan Kuiper

za 7 sep 2019
tba
The Contemporary Fortepiano
Wittem,tony Kunstdagen
Tony Overwater

vr 20 sep 2019
tba
REMBRANDT FRERICHS TRIO + HERMINE DEURLOO
Harderwijk, Catharina
Tony Overwater

di 1 okt 2019
20.30
Jasper van ’t Hof trio
Arnhem, Theater Het Hof
Jasper van 't Hof

vr 11 okt 2019
tba
RemBRANDT FRERICHS TRIO + HERMINE DEURLOO
Breda, Beaux Jazz
Tony Overwater

do 24 okt 2019
tba
Peter Beets & Henk Meutgeert ft. Georgie Fame
Utrecht, Tivoli/Vredenburg
Peter Beets
 
Jazzhelden live

Gelukkig kun je onze jazzhelden regelmatig in het land zien spelen. Op jazzhelden.nl houden we je natuurlijk op de hoogte van de Nederlandse jazzhelden.

Nederlands Jazz Archief