wo 18 sep 2019
20.30
Rein de Graaff ft. Sjoerd Dijkhuizen
Amresfoor, De Observant
Rein de Graaff

vr 20 sep 2019
20.30
Olivers Cinema
Den Bosch, Willem Twee
Eric Vloeimans

vr 20 sep 2019
19.00
John Engels Kwintet
Den Haag, Sociëteit De Witte
Benjamin Herman
John Engels
Rob van Bavel

vr 20 sep 2019
tba
REMBRANDT FRERICHS TRIO + HERMINE DEURLOO
Harderwijk, Catharina
Tony Overwater

vr 20 sep 2019
tba
Ben van den Dungen Quartet
Enschede, De Tor
Ben van den Dungen

vr 20 sep 2019
20.30
Jasper van ’t Hof- BE trio
Rotterdam, Lantaren/ Venster
Jasper van 't Hof

za 21 sep 2019
16.00
Hans Dulfer, Kim Hoorweg & band
Apeldoorn, Jazz Festival Generations
Hans Dulfer

za 21 sep 2019
tba
Hans Dulfer
Leiden, Rollend Live Festival
Hans Dulfer

za 21 sep 2019
15.30
The Peter Beets – Henk Meutgeert New Jazz Orchestra
Apeldoorn, Jazz Festival Generations
Peter Beets

za 21 sep 2019
tba
Jeroen van Vliet
Tilburg, Make It Jazzfestival
Jeroen van Vliet

za 28 sep 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Den Bosch, Verkadefabriek
Anton Goudsmit

ma 30 sep 2019
20.30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Amsterdam, Bimhuis
Ilja Reijngoud
Martijn Vink
Peter Beets
Ruud Breuls

di 1 okt 2019
tba
Podium Trio: Jan Kuiper, Wolter Wierbos, Paul van Kemenade
Arnhem, Theater 't Hof
Jan Kuiper
Paul van Kemenade
Wolter Wierbos

di 1 okt 2019
20.30
Jasper van ’t Hof trio
Arnhem, Theater Het Hof
Jasper van 't Hof

zo 6 okt 2019
20.00
Rosenberg Trio
Utrecht, Tivoli Vredenburg
Stochelo Rosenberg

vr 11 okt 2019
20.30
PETER BEETS ELECTRIC BAND FEAT. RUUD BREULS
Rotterdam, Club Doelen
Peter Beets

vr 11 okt 2019
tba
RemBRANDT FRERICHS TRIO + HERMINE DEURLOO
Breda, Beaux Jazz
Tony Overwater

vr 11 okt 2019
tba
Rembrandt Frerichs Trio & Hermine Deurloo
Breda, Podium Bloos, Sound Of Europe
Hermine Deurloo

za 12 okt 2019
tba
Tineke Postma
Haarlem, Jazzclun Phil
Tineke Postma

vr 18 okt 2019
20.15
Oliver’s Cinema
Heemstede, Podium Oude kerk
Eric Vloeimans

do 24 okt 2019
tba
Paul van Kemenade’s Three-Horns-and-A-Bass
Nijmegen, Jazzfestival, Brebl
Paul van Kemenade

do 24 okt 2019
tba
Peter Beets & Henk Meutgeert ft. Georgie Fame
Utrecht, Tivoli/Vredenburg
Peter Beets

za 26 okt 2019
tba
Eric Vloeimans Carte Blanche
Rotterdam, De Kaap
Eric Vloeimans

za 26 okt 2019
tba
Delvon Lamarr Organ Trio feat. Benjamin Herman
Rotterdam, Lantaren/ Venster
Benjamin Herman

wo 6 nov 2019
20.00
Rosenberg Trio
Utrecht, Tivoli Vredenburg
Stochelo Rosenberg

za 9 nov 2019
tba
Tineke Postma
Den Bosch, November music
Tineke Postma

za 9 nov 2019
tba
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Groningen, Forum
Corrie van Binsbergen
Hermine Deurloo
Joost Buis

zo 10 nov 2019
14.30
Oliver's Cinema
Twsk, Theaterkerk Hemels
Eric Vloeimans

zo 10 nov 2019
14.00
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Drachten, De Lawei
Corrie van Binsbergen
Hermine Deurloo
Joost Buis

do 14 nov 2019
20.30
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Amsterdam, Bimhuis
Corrie van Binsbergen
Hermine Deurloo
Joost Buis

vr 15 nov 2019
20.30
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Deventer, Theater Bouwkunde
Corrie van Binsbergen
Hermine Deurloo
Joost Buis

wo 20 nov 2019
20.30
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Haarlem, Toneelschuur
Corrie van Binsbergen
Hermine Deurloo
Joost Buis

wo 20 nov 2019
20.30
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Haarlem, Toneelschool
Corrie van Binsbergen
Hermine Deurloo
Joost Buis

zo 24 nov 2019
tba
Oene van Geel - Philipp Rüttgers duo with Guests
Arnhem, Grand Cafe Metropole
Oene van Geel

zo 24 nov 2019
tba
Tineke Postma
UTRECHT, TivoliVredenburg
Tineke Postma

di 26 nov 2019
tba
Ben van den Dungen Quartet
Den Haag, September
Ben van den Dungen

wo 27 nov 2019
tba
Ben van den Dungen Quartet
Rotterdam, Closer to Jazz at Stadsbrasserie
Ben van den Dungen

wo 27 nov 2019
20.30
Legacy of Stanley Turrentine
Amersfoort, De Observant
Marius Beets

do 28 nov 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Dordrecht, Bibelot
Anton Goudsmit

za 30 nov 2019
tab
Bruut & Anton Goudsmit ‘Go Surfing’
Zaandam, Jazz In De Winkel
Anton Goudsmit

zo 1 dec 2019
tba
Ben van den Dungen Quartet
Spijkenisse, Theater De Stoep
Ben van den Dungen

zo 1 dec 2019
tba
Izaline Calister, Ed Verhoeff, Angelo Verploegen
Arnhem, Grand Cafe Metropole
Izaline Calister

di 3 dec 2019
tba
Reeds & Deeds
Arnhem, Theater 't Hof
Arjen Gorter
Bo van de Graaf
Michiel Braam

wo 4 dec 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Anrhem, Luxor Live
Anton Goudsmit

vr 6 dec 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Leeuwarden, Neushoorn
Anton Goudsmit

wo 11 dec 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Amsterdam, Paradiso
Anton Goudsmit

vr 13 dec 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Tilburg, Paradox
Anton Goudsmit

za 14 dec 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Vlaardingen, Kroepoekfabriek
Anton Goudsmit

zo 15 dec 2019
tba
Ben van den Dungen Quartet
Diepenheim, CC De Pol
Ben van den Dungen

zo 15 dec 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Utrecht, TivoliVredenburg
Anton Goudsmit

wo 18 dec 2019
tba
Ben van den Dungen Quartet
Groningen, Brouwerij Martinus
Ben van den Dungen

vr 20 dec 2019
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Goes, ' t Beest
Anton Goudsmit

vr 20 dec 2019
20.30
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Tilburg, Paradox
Ab Baars
Corrie van Binsbergen
Hermine Deurloo

za 21 dec 2019
20.30
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Rotterdam, Pastorie aan de Schie
Ab Baars

zo 22 dec 2019
16.00
Auke Hulst- Een Groter Gebeuren
Nijmegen, LUX
Corrie van Binsbergen

zo 22 dec 2019
14.30
Frits Landesbergen & The Westcoast Dreamband
Zandvoort, Theater de Krocht
Frits Landesbergen

di 24 dec 2019
tba
Ben van den Dungen Quartet
Amsterdam, Paradiso
Ben van den Dungen

za 11 jan 2020
tba
Ben van den Dungen Quartet
Scheveningen, Jazz In Muzee
Ben van den Dungen

vr 6 mrt 2020
tba
Bruut! + ANTON GOUDSMIT
Bergen Op Zoom, 't Gebouw
Anton Goudsmit

di 17 jul 2091
tba
Workshop
Den Haag, Conservatorium
Benjamin Herman
 
Jazzhelden live

Gelukkig kun je onze jazzhelden regelmatig in het land zien spelen. Op jazzhelden.nl houden we je natuurlijk op de hoogte van de Nederlandse jazzhelden.

Nederlands Jazz Archief