do 22 feb
20.30
THE QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

do 22 feb
20.30
THE QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

do 22 feb
20.30
THE QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

do 22 feb
20.30
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Leeuwarden, Stadsschouwburg de Harmonie

do 22 feb
20.30
The QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

vr 23 feb
20.00
Bart van Lier (trombone) en Anton Goudsmit
Leiden, Sijthoff

vr 23 feb
tab
Eric Vloeimans’ Levante
Amsterdam, VU, Theater Griffioen

vr 23 feb
20.00
Bart van Lier duo met Anton Goudsmit
Leiden, Sijthoff

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
tba
Eric Vloeimans’ Levante
Voorburg, Ludens

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 25 feb
16.00
Jazzontmoetingen op de zondagmiddag
Utrecht, Het Wilde Westen

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

wo 28 feb
20.30
REIN DE GRAAF TRIO FEAT. ALAN SKIDMORE
Groningen, Brouwerij Martinus

wo 28 feb
20.30
REIN DE GRAAF TRIO FEAT. ALAN SKIDMORE
Groningen, Brouwerij Martinus

wo 28 feb
20.00
Zuid Nederlands Workshop Orkest
Tilburg, Paradox

wo 28 feb
20.30
REIN DE GRAAF TRIO FEAT. ALAN SKIDMORE
Groningen, Brouwerij Martinus

do 1 mrt
tba
Eric Vloeimans’ Levante
IJsselstein, Fulcotheater

vr 2 mrt
tba
Eric Vloeimans’ Levanter
Den Haag, De Nieuwe kerk

za 3 mrt
20.15
Eric Vloeimans, Kinan Azmeh & Jeroen van Vliet: Levanter
Haarlem, Philharmonie

za 3 mrt
20.15
Eric Vloeimans, Kinan Azmeh & Jeroen van Vliet: Levanter
Haarlem, Philharmonie

za 3 mrt
tba
Ben van den Dungen Quartet
Rotterdam, Dizzy

za 3 mrt
20.30
Saxophone Summit; met drie geweldige saxofonisten
Amsterdam, Bimhuis

za 3 mrt
20.30
Saxophone Summit, met drie geweldige saxofonisten
Amsterdam, Bimhuis

za 3 mrt
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Enschede, Wilminktheater

zo 4 mrt
16.00
Rein de Graaff Trio – Saxophone Summit
Utrecht, Tivoli/Vredenburg

zo 4 mrt
15.00
Eric Vloeimans’ Levanter
Leeuwarden, Stadsschouwburg de Harmonie

za 10 mrt
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Deventer, Theater Bouwkunde

zo 11 mrt
16.00
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Amerrsfoort, Theater de Lieve vrouw

ma 12 mrt
20.00
Zuid Nederlands Workshop Orkest
Tilburg, Paradox

vr 16 mrt
21.00
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Rotterdam, Theater Walhalla

vr 16 mrt
18.00
Louis van Dijk Trio
Den Haag, Sociëteit De Witte

za 17 mrt
21.00
Yuri Honing Acoustic Quartet. Jazz Club Phil: Goldbrun
Haarlem, Philharmonie

zo 18 mrt
15.00
MUZIEKCAFÉ OP ZONDAGMIDDAG
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 18 mrt
15.00
Eric Vloeimans’ Levante
Spijkenisse, Theater de Stoep

za 24 mrt
tab
New Cool Collective
Bussum, Goois Jazz Festival

zo 25 mrt
16.00
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Zwolle, Zwolse Theaters

ma 26 mrt
20.00
Zuid Nederlands Workshop Orkest
Tilburg, Paradox

wo 28 mrt
20.30
Hamont Sandwich
's Hertogenbosch, Azijnfabriek

vr 30 mrt
20.30
MARK HAANSTRA/OENE VAN GEEL & BITCH ‘N MONK
Amsterdam, Bimhuis

wo 4 apr
20.30
Van Kemenade invites.....
Tilburg, Paradox

do 5 apr
tba
Ben van den Dungen Quartet
Den Haag, De Regentenkamer

za 7 apr
20.30
The Ploctones
Amsterdam, Bimhuis

wo 11 apr
20.30
GREETJE BIJMA & MICHIEL BRAAM
Groningen, Brouwerij Martinus

do 12 apr
tba
Ben van den Dungen Quartet
Eibergen, Cafe De Stier

zo 15 apr
14.30
Jam Jazz & Pizza met Benjamin Herman en Timothy Banchet
Culemborg, Gelderlandfabriek

ma 16 apr
20.00
Zuid Nederlands Workshop Orkest
Tilburg, Paradox

wo 18 apr
20.30
Hammond Sandwich (feat. Paul van Kemenade)
Breda, Jazzroom

do 19 apr
tba
Ben van den Dungen Quartet
Houdringe, Stichting Muziek aan Huis

vr 20 apr
20.30
Cloudnights: Bert van den Brink & Cor Bakker
Utrecht, Tivoli/Vredenburg

za 21 apr
20.30
duo Loek Dikker en Friedmar Hitzer
Amsterdam, Geelvinck Pianola Museum

zo 22 apr
13.30
Peter Beets invites Bennink & Glerum - The Music of Art Blakey
Amsterdam, Club Dauphine

vr 11 mei
tba
ben van den Dungen Quartet
Scheveningen, Jazz In Muzee

zo 20 mei
14.30
Jam Jazz & Pizza met Bert van den Brink & Simon Oslender
Culemborg, Gelderlandfabriek

wo 23 mei
20.30
VAN KEMENADE, VAN ’T HOF & PORTUGAL
Groningen, Brouwerij Martinus

wo 23 mei
20.30
VAN KEMENADE, VAN ’T HOF & PORTUGAL
Groningen, Brouwerij Martinus

za 26 mei
20.30
DAVID KWEKSILBER BIG BAND
Amsterdam, Bimhuis

za 9 jun
tba
New Cool Collective
Lelystad, Seabottom Jazzfestival
 
Jazzhelden live

Gelukkig kun je onze jazzhelden regelmatig in het land zien spelen. Op jazzhelden.nl houden we je natuurlijk op de hoogte van de Nederlandse jazzhelden.

Nederlands Jazz Archief