zo 17 dec
20.30
Fay Claassen & Trio Peter Beets
Leeuwarden, Harmonie

zo 17 dec
20.30
Fay Claassen & Trio Peter Beets
Leeuwarden, Harmonie

zo 17 dec
20.30
Fay Claassen & Trio Peter Beets
Leeuwarden, Harmonie

wo 20 dec
20.15
Jan Akkerman, Anton Goudsmit, Leendert Haaksma, Ruben Hoeke en Leif de Leeuw
Austerlitz, Beauforthuis

do 21 dec
20.00
Jan Akkerman, Anton Goudsmit, Leendert Haaksma, Ruben Hoeke en Leif de Leeuw
Utrecht, Tivoli/Vredenburg

vr 22 dec
20.00
DIMITRI VERHULST & CORRIE VAN BINSBERGEN EN BAND GODVERDOMSE DAGEN OP EEN GODVERDOMSE BOL
Rotterdam, LantarenVenster

za 23 dec
20.30
Jan Akkerman, Anton Goudsmit, Leendert Haaksma, Ruben Hoeke en Leif de Leeuw
Zoetermeer, Cultuurpodium Boerderij

za 23 dec
20.30
big band 'hbJAZZo' (Het Brabants Jazz Orkest)
Tilburg, Paradox

zo 24 dec
20.30
Stranger Paranoia: Ronald Snijders Band
Nijmegen, Brebl

zo 24 dec
20.30
Van Kemenade Quintet 3.0
Nijmegen, Brebl

wo 27 dec
20.30
IRENE SCHWEIZER & HAN BENNINK
Bimhuis

do 28 dec
tba
Classic Quintent
Tilburg, Studiozaal van Theaters Tilburg

do 28 dec
20.30
New Cool Collective
Rotterdam, Lantaren Venster

vr 29 dec
19.00
Jan Akkerman, Anton Goudsmit, Leendert Haaksma, Ruben Hoeke en Leif de Leeuw
Amsterdam, Melkweg

za 30 dec
20.30
Jan Akkerman, Anton Goudsmit, Leendert Haaksma, Ruben Hoeke en Leif de Leeuw
Groningen, Oosterpoort

za 13 jan
20.30
PAUL VAN KEMENADE INTERNATIONAL QUARTET
Leiden, Hot House

do 18 jan
20.30
ERIC VLOEIMANS' LEVANTER ALBUMRELEASE CONCERT
Rotterdam, Lantaren Venster

vr 19 jan
20.30
Ray Anderson – Han Bennink – Ernst Glerum – Paul van Kemenade
Tilburg, Paradox

vr 19 jan
19.30
https://paradoxtilburg.nl/programma/ray-anderson-han-bennink-ernst-glerum-paul-kemenade/
Tilburg, Paradox

vr 19 jan
20.30
Ray Anderson – Han Bennink – Ernst Glerum – Paul van Kemenade
Tilburg, Paradox

vr 19 jan
20.00
Zuid Nederlands Workshop Orkest o.l.v. Paul van Kemenade & Jeroen Doomernik
Tilburg, Paradox

za 20 jan
20.30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Amsterdam, Bimhuis

za 20 jan
20.30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Amsterdam, Bimhuis

za 20 jan
20.30
FAY CLAASSEN LUCK CHILD
Rotterdam, Lantaren Venster

za 20 jan
20.30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Bimhuis

zo 21 jan
15.00
Trio Peter Beets feat. Fay Claassen
Hardenberg, Theater de Voorvechter

vr 26 jan
20.00
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Haarlem, Toneelschuur

zo 28 jan
15.00
Beets Meets Philippens
Roermond, ECI Cultuurfabriek

zo 28 jan
15.00
OLIJVEN MOET JE LEREN LEZEN. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Oosterhout, Theater de Bussel

do 1 feb
19.30
paraBIEBop – OLIJVEN MOET JE LEREN LEZEN door Ellen Deckwitz, Corrie van Binsbergen & Martijn Grootendorst
Tilburg, Paradox

za 17 feb
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Houten, Theater aan de Slinger

za 17 feb
20.30
DAVID KWEKSILBER BIG BAND
Amsterdam, Bimhuis

do 22 feb
20.30
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Leeuwarden, Stadsschouwburg de Harmonie

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 3 mrt
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Enschede, Wilminktheater

za 3 mrt
20.15
Eric Vloeimans, Kinan Azmeh & Jeroen van Vliet: Levanter
Haarlem, Philharmonie

za 3 mrt
20.15
Eric Vloeimans, Kinan Azmeh & Jeroen van Vliet: Levanter
Haarlem, Philharmonie

za 10 mrt
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Deventer, Theater Bouwkunde

zo 11 mrt
16.00
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Amerrsfoort, Theater de Lieve vrouw

vr 16 mrt
21.00
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Rotterdam, Theater Walhalla

za 17 mrt
21.00
Yuri Honing Acoustic Quartet. Jazz Club Phil: Goldbrun
Haarlem, Philharmonie

zo 25 mrt
16.00
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Zwolle, Zwolse Theaters

za 26 mei
20.30
DAVID KWEKSILBER BIG BAND
Amsterdam, Bimhuis
 
Jazzhelden live

Gelukkig kun je onze jazzhelden regelmatig in het land zien spelen. Op jazzhelden.nl houden we je natuurlijk op de hoogte van de Nederlandse jazzhelden.

Nederlands Jazz Archief