vr 19 jan
20.00
Zuid Nederlands Workshop Orkest o.l.v. Paul van Kemenade & Jeroen Doomernik
Tilburg, Paradox

vr 19 jan
19.30
https://paradoxtilburg.nl/programma/ray-anderson-han-bennink-ernst-glerum-paul-kemenade/
Tilburg, Paradox

vr 19 jan
20.30
Ray Anderson – Han Bennink – Ernst Glerum – Paul van Kemenade
Tilburg, Paradox

vr 19 jan
20.30
Ray Anderson – Han Bennink – Ernst Glerum – Paul van Kemenade
Tilburg, Paradox

za 20 jan
20.30
FAY CLAASSEN LUCK CHILD
Rotterdam, Lantaren Venster

za 20 jan
20.15
Eric Vloeimans de Syrische klarinettist Kinan Azmeh en pianist Jeroen van Vliet
Nijverdal, ZINiN theater

za 20 jan
20.30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Amsterdam, Bimhuis

za 20 jan
20.30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Amsterdam, Bimhuis

za 20 jan
20.30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK
Bimhuis

zo 21 jan
15.00
Trio Peter Beets feat. Fay Claassen
Hardenberg, Theater de Voorvechter

wo 24 jan
20.30
Frank Montis Trio & Rolf Delfos feat. Anton Goudsmit
Amersfoort, Stadscafé de Observant

vr 26 jan
20.15
Avond van de jazzmuziek met Metropole Orkest
Amsterdam, Theater Carré

vr 26 jan
20.30
DJANGO AMSTERDAM: THE ROSENBERG TRIO
Amsterdam, Bimhuis

vr 26 jan
20.15
Avond van de jazzmuziek met Metropole Orkest
Amsterdam, Theater Carré

vr 26 jan
20.00
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Haarlem, Toneelschuur

za 27 jan
15.00
DJANGO AMSTERDAM – FAMILIECONCERT
Amsterdam, Bimhuis

za 27 jan
20.30
DJANGO AMSTERDAM: ROBIN NOLAN TRIO & ANTON GOUDSMIT
Amsterdam, Bimhuis

zo 28 jan
15.00
Beets Meets Philippens
Roermond, ECI Cultuurfabriek

zo 28 jan
15.00
OLIJVEN MOET JE LEREN LEZEN. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Oosterhout, Theater de Bussel

ma 29 jan
20.30
Jazz Cafe met Benjamin Herman en Jesse van Ruller
Alkmaar, Theater de Vest

ma 29 jan
20.30
Jazz Cafe met Benjamin Herman en Jesse van Ruller
Alkmaar, Theater de Vest

wo 31 jan
20.30
Ben van den Dungen Quartet
Groningen, Brouwerij Martinus

do 1 feb
19.30
paraBIEBop – OLIJVEN MOET JE LEREN LEZEN door Ellen Deckwitz, Corrie van Binsbergen & Martijn Grootendorst
Tilburg, Paradox

wo 7 feb
20.30
JASPER BLOM QUARTET FEAT. NILS WOGRAM
Groningen, Brouwerij Martinus

za 10 feb
vanaf 12.00
Sholierenmuziekfestival. Meander Bigband & Eric Vloeimans
Zwolle, Hemminkzaal Odeon

za 17 feb
20.30
DAVID KWEKSILBER BIG BAND
Amsterdam, Bimhuis

za 17 feb
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Houten, Theater aan de Slinger

do 22 feb
20.30
THE QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

do 22 feb
20.30
The QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

do 22 feb
20.30
THE QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

do 22 feb
20.30
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Leeuwarden, Stadsschouwburg de Harmonie

do 22 feb
20.30
THE QUARTET
Amsterdam, Bimhuis

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

za 24 feb
20.30
Beets, Bennink, Herman & Jacobs
Groningen, Oosterpoort

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 25 feb
15.00
THE QUARTET
Spijkenisse, Theater de Stoep

wo 28 feb
20.30
REIN DE GRAAF TRIO FEAT. ALAN SKIDMORE
Groningen, Brouwerij Martinus

wo 28 feb
20.30
REIN DE GRAAF TRIO FEAT. ALAN SKIDMORE
Groningen, Brouwerij Martinus

wo 28 feb
20.30
REIN DE GRAAF TRIO FEAT. ALAN SKIDMORE
Groningen, Brouwerij Martinus

za 3 mrt
20.15
Eric Vloeimans, Kinan Azmeh & Jeroen van Vliet: Levanter
Haarlem, Philharmonie

za 3 mrt
20.30
Saxophone Summit, met drie geweldige saxofonisten
Amsterdam, Bimhuis

za 3 mrt
20.30
Saxophone Summit; met drie geweldige saxofonisten
Amsterdam, Bimhuis

za 3 mrt
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Enschede, Wilminktheater

za 3 mrt
20.15
Eric Vloeimans, Kinan Azmeh & Jeroen van Vliet: Levanter
Haarlem, Philharmonie

za 10 mrt
20.30
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Deventer, Theater Bouwkunde

zo 11 mrt
16.00
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Amerrsfoort, Theater de Lieve vrouw

vr 16 mrt
18.00
Louis van Dijk Trio
Den Haag, Sociëteit De Witte

vr 16 mrt
21.00
olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Rotterdam, Theater Walhalla

za 17 mrt
21.00
Yuri Honing Acoustic Quartet. Jazz Club Phil: Goldbrun
Haarlem, Philharmonie

zo 18 mrt
15.00
MUZIEKCAFÉ OP ZONDAGMIDDAG
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 18 mrt
15.00
MUZIEKCAFÉ OP ZONDAGMIDDAG
Spijkenisse, Theater de Stoep

zo 25 mrt
16.00
Olijven moet je leren lezen. theaterprogramma van Ellen Deckwitz en Corrie van Binsbergen
Zwolle, Zwolse Theaters

vr 30 mrt
20.30
MARK HAANSTRA/OENE VAN GEEL & BITCH ‘N MONK
Amsterdam, Bimhuis

za 7 apr
20.30
The Ploctones
Amsterdam, Bimhuis

wo 11 apr
20.30
GREETJE BIJMA & MICHIEL BRAAM
Groningen, Brouwerij Martinus

wo 23 mei
20.30
VAN KEMENADE, VAN ’T HOF & PORTUGAL
Groningen, Brouwerij Martinus

wo 23 mei
20.30
VAN KEMENADE, VAN ’T HOF & PORTUGAL
Groningen, Brouwerij Martinus

za 26 mei
20.30
DAVID KWEKSILBER BIG BAND
Amsterdam, Bimhuis
 
Jazzhelden live

Gelukkig kun je onze jazzhelden regelmatig in het land zien spelen. Op jazzhelden.nl houden we je natuurlijk op de hoogte van de Nederlandse jazzhelden.

Nederlands Jazz Archief